Erotická poviedka: Bolo to trápenie časť 2

Ozvala som sa mu druhý krát, bolo mi to dosť hlúpe, ale finančná situácia ma k tomu opäť dohnala. Nečakala som, že tak rýchlo súhlasí a dohodli sme si opäť stretnutie, s tým že teraz ma vyzdvihne priamo v robote. Vedela som do čoho idem, teda aspoň som si to myslela.

 

Čakal ma pred vchodom do administratívnej budovy v ktorej som pracovala. Dostavili sme sa k nemu a tam ma čakalo prekvapenie. Na posteli bol položený sexi kostým, bičík, putá a vibrátor. Neuveriteľná kombinácia, ktorá mi naháňala strach. Ani jednu s týchto vecí som doteraz nepoužila. Vtedy sa na mňa obrátil zo svojou požiadavkou, dnes mal rozhodne v pláne divokú noc a samozrejme si chcel za ňu aj kvalitne priplatiť. Váhala som, či s touto požiadavkou súhlasiť, obávala som sa ako to môže dopadnúť. Ale vidina peňazí vo mne premohla všetky obavy. Prikývla som a vybrala sa s kostýmčekom do kúpeľne. Sadol mi ako uliaty. Pri minulom sexe si musel premerať celú moju postavu. Vyšla som von a on už čakal na posteli. V ruke držal bičík a putá a usmieval sa na mňa. Zvodne si ma celú prezrel.

naked_white

Zakusol sa do spodnej pery a prstom mi naznačil, aby som prišla k nemu. Pritiahol si ma k sebe a tvár si nasmeroval priamo do môjho výstrihu. Ja som ho však odtiahla a strčila na posteľ.  Zobrala som putá a pripútala ho na posteľ. „Chce dobrodružstvo, tak ho mám mať,“ pomyslela som si. V ruke som držala bičík a predviedla som mu krátky, ale zároveň sexi tanec. Obtierala som sa o jeho nahé telo, o jeho penis, ktorý bol v pozore, opäť som čakala úžasný sex a erotiku ako naposledy v Piešťanoch. Vzrušovalo ho to, to že sa ma nemohol dotknúť, to ako som ho dráždila. Neviem, čo to do mňa vošlo, ale neuveriteľne sa mi to páčilo. Vzala som jeho penis do ruky a stiahla mu predkožku, jeho čepku som si vložila do úst a dráždila som ju jazykom. Postupne som sa dostávala až ku koreňu. Telo mu zvierali kŕče a ja som svoje tempo stále zrýchľovala. Sadla som si na jeho penis a začala na ňom divokú jazdu. Bičíkom som ho šľahala po tele. Kričal od bolesti a aj od vzrušenia. Otočila som sa zadkom ku nemu a začala ním natriasať na jeho penise.  „Prosím, odopni ma,“ zúfalo prosil. Chcel sa ma konečne dotknúť, buchnúť po zadku, masírovať moje prsia. Odopla som ho, to som však nečakala čo urobí. Kľakla som si na kolená a vypučila zadok… ruky mi dal za chrbát a nasadil mi na ne putá. Jednou rukou mi ich stále držal a druhou mi držal zadok. Nenásytne ho do mňa vrazil… vzdychla som.

 

Prirážal rýchlejšie a silnejšie ako pred tým. Tvár mi oprel na posteľ a tým sa môj zadok pred ním objavil v celej svojej kráse. Mužov táto poloha neskutočne vzrušuje, majú pri nej neskutočnú nadvládu a môže byť dominantný… zmenili sme polohu. Ľahla som si na bok a on za mňa. Dotkol sa môjho hrudníka  a pritiahol si ma čo najbližšie. Telo na telo… dotýkali sme sa jeden druhého. Hral sa s mojimi prsiami a predovšetkým s mojimi bradavkami. Dýchal mi na krk… občas ma naň pobozkal… zase sme zmenili polohu. Teraz bol hore on. Roztiahol mi nohy a vyložil si ich na ramená. Panvu som jemne nadvihla, aby mal ľahší prienik do mojej vagíny. Penis vnikol dnu a obaja sme naraz vzdychli. Tvárou sa sklonil ku mne a ústami začal opäť dráždiť bradavky.

erotic_body

Zrýchľoval… bola to divoká jazda… zažila som silný a dlhý orgazmus, ktorý mal neskutočnú intenzity narážal dnu a von a bol neskutočne nenásytný. Sadol si priamo na moju tvár a honil si ho. Nechcela som, aby sa urobil tam, on sa však nenechal odbiť. Čím viac som protestovala, tým viac ho to vzrušovalo. Drsne mi uchopil tvár do ruky a stlačil mi líca. Tým sa mi ústa nechcene otvorili a jeho čepka sa dotýkala mojich pier. „Ách, oo, ááá,“ takéto zvuky vychádzali s jeho úst. Vystrekol priamo do mojich úst a postupne na celú tvár. Neskutočne veľa semena, ktoré bolo naozaj všade. Ľahol si vedľa mňa a odopol mi putá.

 

Za túto divokú jazdu som dostala naozaj veľa peňazí. A nebola to jediná jazda. Po tomto ich bolo ešte niekoľko. Tieto jazdy sa však zmenili na lásku… to sme teda ani jeden nečakali. A teraz môj zamestnávateľ, je zároveň aj môj muž.

Inšpirácia: pornhub.com