Masívny nábytok v sebe nezaprie poctivosť ručné práce a prirodzenosť dreva

Hoci mnohé trendy sa upierajú k tomu, ako urobiť nábytok čo najľahší so snahou napodobniť prírodné materiály, má naozajstný masívny nábytok svoj zmysel. Žiadne napodobeniny, skutočné drevo, na ktorom sa odráža jeho prirodzené prírodné vlastnosti. Nábytok z masívu (z pravého dreva) je tiež ukážkou poctivej ručnej práce, ktorá dnes už sa nájde málokde. Ak hľadáte nábytok, ktorý nie je žiadnou imitáciou, siahnite po masívnom nábytku. Napriek svojej zdanlivej váhe môže byť pomerne skladný a predovšetkým jeho odolnosť nepredbehne nič, žiadny plast ani čokoľvek iné.

Masívny nábytok je kusom poctivého dreva

Drevo má niekoľko vlastností, ktoré žiadna syntetika skrátka nemá. Predovšetkým je to prirodzená obnoviteľnosť dreva. Vyberte si z bohatej ponuky nábytku z masívu, máme pre Vás napríklad jedálenské stoly z masívu či konferenčné stolíky z masívu. V masíve sa odráža cit ručné práce a prirodzená drevitá textúra povrchu.

Za ďalšie je to typická pevnosť a pri poklepe ihneď spoznáme, že ide o poctivý originál z kusu kvalitného dreva. Uplatňuje sa najmä dubové drevo, ktoré na výrobu masívneho nábytku je ideálne. V našej ponuke nájdete ako celomasívny nábytok, tak v kombinácii s kovom alebo sklom. A vybrať si môžete medzi tmavými a svetlými variantmi. Od jedálenských stolov z masívu až po praktické masívne lavice a štýlové konferenčné stolíky z masívu.

Pevný, odolný a prirodzený

Medzi prednosťami masívneho nábytku je určite jeho odolnosť a pevnosť. Stabilný, pevný nábytok, ktorý sa ani nehne. Spoľahnite sa kvalitu poctivého dreva, z ktorého profesionálne stolári vyrobí rovnako poctivý kus stola. Neuspokojte sa s náhradami, kvalitu masívu nič nemôže rovnocenne nahradiť.

A okrem toho, masívny nábytok nie je len historickým, nepraktickým vybavením. Je moderný a štýlový aj dnes a dáva vyniknúť prirodzenej kráse dreva vo svojej rýdzej podobe. Na drevko.sk máte k dispozícii kvalitný masívny nábytok, od jedálenských stolov z masívu až po masívnej lavice.

Vybavte tak obývaciu izbu alebo napríklad svoju pracovňu dreveným nábytkom, ktorý Vám bude slúžiť spoľahlivo veľa rokov. V pracovni oceníte tiež moderný, ale pevný regál z masívu k praktickému uloženiu množstva vecí. A samozrejme v jedálni sa bude vynímať masívny jedálenský stôl a stranou nie sú ani masívne barové stoličky a stolíky. Drevo je proste drevo, masívu sa nič nevyrovná, originál je vždy iba jeden.