Potrebujeme kočík. Kam sa vybrať na nákup?

Kočíky sú takým špecifickým tovarom, že určite každý vie, kam sa v skutočnosti vyberiete, aby ste si mohli vybrať ten pravý. Samozrejme, myslíte si správne, obchod s detskými potrebami je to správne miesto, kde budúci rodičia zoženú všetko, čo budú v najbližších mesiacoch potrebovať.  Ak žijete v hlavnom meste Slovenska, potom máte s najväčšou pravdepodobnosťou k dispozícii ten najširší sortiment, aký by ste v rámci našej krajiny mohli zohnať. Je to hlavne preto, že v Bratislave sídli mnoho pobočiek rôznorodých firiem, je omnoho vyšší dopyt, a preto sa predávajúci snažia vyhovieť dostatočne rôznorodou ponukou. V hlavnom meste je oveľa vyšší počet detských obchodov než v menších slovenských mestách, a tak musia obchodníci o zákazníka trošku zabojovať. Pod vplyvom všetkých spomenutých, ale aj mnohých ďalších faktorov si môže zákazník vyberať.  Takže, ktorý detský obchod v Bratislave bude tým, kam by ste sa mali vybrať poobzerať si kočíky?

Samozrejme, je potrebné spomenúť, že každý správny obchod by mal mať aj eshop. Čiže nižšie spomenuté platí vo väčšine prípadov aj pre eshop, len stačí telefonicky kontaktovať pani majiteľku obchodíku.

Detský obchod v Bratislave ako žiadny iný!

Ak chcete mať príjemný pocit a zážitok z nakupovania, potom by ste určite nemali obísť predajňu Baby Raptor. Tento detský eshop v Bratislave si svojich zákazníkov získa nielen kvalitným a pestrým tovarom, ale predovšetkým ústretovým a milým prístupom.

Začnime teda pekne po poriadku. Priamo pred obchodom na vás čaká parkovacie miesto. Je to maličký detail, vďaka ktorému mnohým padne kameň zo srdca. Nebudete nútený trikrát obísť ulicu, aby ste niekam mohli zaparkovať. Je to zároveň perfektná pomoc. Ak navštívite Baby Raptor z dôvodu, že si chcete pozrieť napríklad kočíky, určite s jedným aj odídete. Perfektné je ale to, že máte auto hneď na skok. Predstavte si, že sa s kočíkom vlečiete niekoľko ulíc, aby ste ho mohli naložiť do auta. To by odradilo viacerých.

Cieľom je, aby sa zákazník cítil príjemne a aby si prípravy na príchod bábätka vychutnával plnými dúškami. Takéto nákupy by nemali byť stresujúce, mamička musí mať predsa v prvom rade kľud. Vtedy bude spokojné aj bábätko. Preto vám tento detský obchod v Bratislave okrem iného ponúka príjemné posedenie pri káve a ak prídete s dieťatkom, zabaví sa v detskom kútiku, ktorý je prichystaný práve na takéto situácie. 

Tip: Samozrejmosťou je odborná konzultácia pred pôrodom a v prípade potreby ponúkajú tzv. private shopping. Ak by vám nevyhovovali otváracie hodiny, prípadne príliš veľa ľudí v predajni, nie je problém dohodnúť sa na konkrétnom dni a čase, keď sa personál bude venovať iba vám a vašim požiadavkám. 

Ak vás zaujmú naše kočíky…

Baby Raptor ponúka kočíky rôznych značiek. Rozhodnúť sa môžete pre slovenské a české značky, ale tiež pre kočíky Britax Römer, ABC Design, Oyster, Hartan, Cybex, Zopa a iné. Ak si pozriete eshop, určite nájdete oveľa viac!
Tento jedinečný detský obchod v Bratislave ponúka svojim zákazníkom nielen údržbu kočíkov, ale tiež náhradné diely, aby boli vaše kočíky vždy tip-top. Ak by aj došlo k tomu, že bude potrebné kočík reklamovať, Baby Raptor je pripravený aj na tieto nepríjemné situácie. Bez akýchkoľvek problémov vám zapožičajú iný kočík, ktorý budete môcť využívať po dobu reklamácie vášho pôvodného kočíka. No nie sú super? Nečakajte, kým sa situácia ukľudní. Vyhľadajte svoj nový kočík už dnes a konzultujte ho telefonicky!